ClickCease
073-374-4468 info@de-eng.co.il

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ בריכה

יועץ בריכה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ בריכה – תהליך עבודה

קבלת תוכניות מהאדריכל

מענה על הצרכים

ראשית הדרך לבניית בריכה פרטית בביתכם מתחילה בהעברת תוכניות הבריכה אשר נוצרו על ידי אדריכל בהתאם לבקשתכם האישית. יש לוודא כי הבריכה אשר תוכננה על ידו תואמת את כוונתכם הראשונית, ועונה על כלל צרכיכם אשר אתם מבקשים למלא בטרם והחלו העבודות ההנדסיות בפועל.

קביעת מיקום הבריכה

היבטים טכניים של הבריכה

משהאדריכל עיצב את כלל היבטי הבריכה, נותר להתעסק בהיבטים הטכניים של הבריכה עצמה. כלומר, היכן יש למקמה, מה הוא מפלס הגובה, הוצאת דוח אקוסטי אשר מסדיר את מפלס הרעש שהחוק מאפשר, היכן ובאיזה הרכב יוקם עבור הבריכה חדר המכונות ועוד. בהמשך לכך בהקשר לאחרון, קיימת חשיבות בהשקעת מחשבה מוקדמת במיקום המשאבות בתוך חדר המכונות, חשיבות אשר אנחנו בדרך ארץ הנדסה בע"מ מודעים לה, ונשמח למקם אותן עבורכם.

עבודה על פי תכנון אדריכלי

הוצאת דוח אקוסטי

תכנון בטיחותי ואסתטי

ייעוץ אינסטלציה לבריכה

הוצאת אישורים מול הרשויות

חייגו עכשיו

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ בריכה

קביעת סדרי בטיחות לבריכה

הגעה להחלטות בנושא הביטחותי והאסתטי

משתוכננה ומוקמה הבריכה על כלל היבטיה, נותר להתעמק בעניין הבטיחותי אשר חשיבותו ראשונה במעלה. כלומר, באמצעות שיח משותף עמכם, נוכל למצוא עבורכם את ריצוף הבריכה אשר משביע את רצונכם בהיבט האסתטי והבטיחותי יחדיו, כמו גם הצבת תיחום אשר מונע החלקה, התקנת מאחזי יד ומדרכי רגל בנוסף להתאמת שיפוע פנים בבריכה אשר הינו גם כן נקבע בהתאם לתקנות שמעגנות את המדרג בין המים הרדודים לעמוקים.

אינסטלציה

תכנון אינסטלציה לבריכה

עניין חשוב לא פחות בכדי לאפשר לבריכה להתנהל בצורה שוטפת ותקינה, הוא השמת דגש ראוי על סדרי אינסטלציה לבריכה, אשר כוללים גם את האופן בו תרוקן הבריכה ותמהיל החומרים המסננים שבה. כמו כן, העניין מקבל חשיבות בהקשר לחדר המכונות, בו צריך לוודא שכלל המכונות והמשאבות עובדות בקורלציה הנדרשת לבריכה מתפקדת.

לסיכום – איכות ללא פשרות

זמינות ומקצועיות

הקמת ובנייתה של בריכה ביתית עלולה להותיר את הרושם המוטעה כי מדובר במלאכה פשוטה אשר אין בה כלל מורכבויות וסיבוכים. לנוכח זאת, עלולים לעתים לקוחות לבחור בגופים חסרי ניסיון או אשר אינם מקצועיים דיו בכדי להעניק להם את רמת החיים אשר הם מבקשים. אנחנו בדרך ארץ הנדסה בע"מ, בעלי ניסיון רב בתכנון תכלול אישור והקמה של מספר רב של פרויקטים בגדלים משתנים, ונשמח לסייע לכם להוציא לפועל ולבנות עבורכם את הבריכה האידיאלית עבורכם, תוך כדי השמת דגש ניכר על כלל המרכיבים הרלוונטיים לביתכם הספציפי, בפרט הבטיחות הנדרשת לכך.

לפיכך, במידה ואתם עתידים לבנות בריכה או מתלבטים בנוגע לעניין מה בקשר לתהליך הנדרש לכך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות לייעוץ ללא עלות עם מומחה אשר יוכל לסייע לכם להגשים את חלומכם, ובזמן הקצר ככל האפשר.

אישורים אל מול הרשויות

עמידה בכלל התקנים הרלוונטים

משתוכננה הבריכה לשלל פרטיה, קיים צורך לאשרה אל מול הגורם הרגולטורי במועצה המקומית בה היא ממוקמת. כלומר, לבצע סקר אקוסטי שיבחן את כמות הרעש בה, אישור בטיחות אשר מוודא כי הבריכה עומדת בכלל התקנים הרלוונטיים, כמו גם פרשה טכנית. בנוסף לכך, בעקבות ניסיונו הרב אל מול מגוון גופים שונים ואנשי מפתח ברשויות המקומיות, אנו בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ יודעים כיצד ניתן לקצר ולאשרר את התכניות בזמן הקצר ביותר ובאופן אשר משביע את רצונם של הגופים המפקחים.

בין לקוחותינו:

מנופי אבי
גולדן ישראל
מגישימים נכסים בע"מ
קבוצת גבאי
YBOX
מרכז העיר נדל"ן
פרץ בוני הנגב
כרם יזמות
ADIOR
קבוצת עשהאל
מועצה מקומית פרדס חנה כרכור
קבוצת אנרום
URBAN נדל"ן
ראשון לציון
חולון
תל אביב
עפולה

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

בין לקוחותינו:

וְזָֽכַרְתָּ֙ אֶת-יְהוָ֣ה אֱלֹהֶ֔יךָ כִּ֣י ה֗וּא הַנֹּתֵ֥ן לְךָ֛ כֹּ֖חַ לַעֲשׂ֣וֹת חָ֑יִל

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559 | 053-606-6000

073-374-4468

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559

053-606-6000

073-374-4468

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

דרך ארץ הנדסה בע"מ

info@de-eng.co.il

הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון