לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ בריכה

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
 עבודה על פי תכנון אדריכלי
הוצאת דוח אקוסטי 
תכנון בטיחותי ואסתטי
 ייעוץ אינסטלציה לבריכה

יועץ בריכה – תהליך עבודה

קבלת תוכניות מהאדריכל

ראשית הדרך לבניית בריכה פרטית בביתכם מתחילה בהעברת תוכניות הבריכה אשר נוצרו על ידי אדריכל בהתאם לבקשתכם האישית. יש לוודא כי הבריכה אשר תוכננה על ידו תואמת את כוונתכם הראשונית, ועונה על כלל צרכיכם אשר אתם מבקשים למלא בטרם והחלו העבודות ההנדסיות בפועל.

קביעת מיקום הבריכה

משהאדריכל עיצב את כלל היבטי הבריכה, נותר להתעסק בהיבטים הטכניים של הבריכה עצמה. כלומר, היכן יש למקמה, מה הוא מפלס הגובה, הוצאת דוח אקוסטי אשר מסדיר את מפלס הרעש שהחוק מאפשר, היכן ובאיזה הרכב יוקם עבור הבריכה חדר המכונות ועוד. בהמשך לכך בהקשר לאחרון, קיימת חשיבות בהשקעת מחשבה מוקדמת במיקום המשאבות בתוך חדר המכונות, חשיבות אשר אנחנו בדרך ארץ הנדסה בע"מ מודעים לה, ונשמח למקם אותן עבורכם.

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ בריכה

חייגו עכשיו

053-606-6000
קביעת סדרי בטיחות לבריכה
הגעה להחלטות בנושא הביטחותי והאסתטי

משתוכננה ומוקמה הבריכה על כלל היבטיה, נותר להתעמק בעניין הבטיחותי אשר חשיבותו ראשונה במעלה. כלומר, באמצעות שיח משותף עמכם, נוכל למצוא עבורכם את ריצוף הבריכה אשר משביע את רצונכם בהיבט האסתטי והבטיחותי יחדיו, כמו גם הצבת תיחום אשר מונע החלקה, התקנת מאחזי יד ומדרכי רגל בנוסף להתאמת שיפוע פנים בבריכה אשר הינו גם כן נקבע בהתאם לתקנות שמעגנות את המדרג בין המים הרדודים לעמוקים.

תכנון אינסטלציה לבריכה

עניין חשוב לא פחות בכדי לאפשר לבריכה להתנהל בצורה שוטפת ותקינה, הוא השמת דגש ראוי על סדרי אינסטלציה לבריכה, אשר כוללים גם את האופן בו תרוקן הבריכה ותמהיל החומרים המסננים שבה. כמו כן, העניין מקבל חשיבות בהקשר לחדר המכונות, בו צריך לוודא שכלל המכונות והמשאבות עובדות בקורלציה הנדרשת לבריכה מתפקדת.

אישורים אל מול הרשויות

עמידה בכלל התקנים הרלוונטים
משתוכננה הבריכה לשלל פרטיה, קיים צורך לאשרה אל מול הגורם הרגולטורי במועצה המקומית בה היא ממוקמת. כלומר, לבצע סקר אקוסטי שיבחן את כמות הרעש בה, אישור בטיחות אשר מוודא כי הבריכה עומדת בכלל התקנים הרלוונטיים, כמו גם פרשה טכנית. בנוסף לכך, בעקבות ניסיונו הרב אל מול מגוון גופים שונים ואנשי מפתח ברשויות המקומיות, אנו בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ יודעים כיצד ניתן לקצר ולאשרר את התכניות בזמן הקצר ביותר ובאופן אשר משביע את רצונם של הגופים המפקחים.

לסיכום – איכות ללא פשרות

זמינות ומקצועיות
הקמת ובנייתה של בריכה ביתית עלולה להותיר את הרושם המוטעה כי מדובר במלאכה פשוטה אשר אין בה כלל מורכבויות וסיבוכים. לנוכח זאת, עלולים לעתים לקוחות לבחור בגופים חסרי ניסיון או אשר אינם מקצועיים דיו בכדי להעניק להם את רמת החיים אשר הם מבקשים. אנחנו בדרך ארץ הנדסה בע"מ, בעלי ניסיון רב בתכנון תכלול אישור והקמה של מספר רב של פרויקטים בגדלים משתנים, ונשמח לסייע לכם להוציא לפועל ולבנות עבורכם את הבריכה האידיאלית עבורכם, תוך כדי השמת דגש ניכר על כלל המרכיבים הרלוונטיים לביתכם הספציפי, בפרט הבטיחות הנדרשת לכך.

לפיכך, במידה ואתם עתידים לבנות בריכה או מתלבטים בנוגע לעניין מה בקשר לתהליך הנדרש לכך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות לייעוץ ללא עלות עם מומחה אשר יוכל לסייע לכם להגשים את חלומכם, ובזמן הקצר ככל האפשר.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram