לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ אינסטלציה והיתר הבניה

כשמתחילים פרויקט בניה בכל סדר גודל בין אם מתוכנן פרויקט פשוט יחסית למשל הרחבה למבנה קיים ובין אם מדובר בפרויקטים מורכבים אחרים כמו בניית בתים פרטיים מאפס, בניית מבני תעשיה, מפעלים ועד לשכונות מגורים חדשות לגמרי אתם צריכים צוות מקצועי אתכם. תכנון של כל בעלי: המקצוע בפרויקט, האדריכל, המהנדס קונסטרוקציה, יועץ אינסטלציה, יועץ חשמל ועוד יועצים רבים אחרים שמשלבים את הידע המקצועי שלהם עוד בטרם תחילת העבודות בשטח.

בקשה להיתר בניה

כמעט וכל ישראלי חולם על לבנות בית בישראל. כך שלאורך עשורים רבים אנחנו רואים יותר ויותר בניינים שצומחים לגובה, כדי לאפשר לאותם זוגות צעירים לרכוש דירה על שמם. יותר ויותר פרויקטים כמו הרחבות בקיבוצים ומושבים, בניית שכונות חדשות בערים וגם שיפוצים של בתים ישנים כדי להתאים את הבתים לרוכשים החדשים או כדי להתאים את הצרכים לשלב הזה בחיים של בעלי הבית. על כל אלו ישנה חובה אחת לפני שמתחילים לעשות כל דבר על השטח והוא לקבל אישור להיתר בניה מהעירייה או מהרשות המקומית של האזור. חשוב לציין, כי בעלי נכסים שאינם פועלים לפי הנהלים הקבועים בחוק נענשים, ואף מסתכנים בקבלת צו הריסה מבית המשפט.

מה הקשר של יועץ אינסטלציה להיתר בניה?

כאשר אנו מגישים בקשה ליתר הבניה, למעשה אנו מגישים לעירייה את כל התכנון שבעלי הנכס מעוניינים לקיים על המגרש. זה מתחיל במדידות ואיסוף מידע על המגרש. אילו מבנים קיימים על המגרש? אילו עצים ושיחים נמצאים בו? מהו השטח המותר לבניה והיכן קווי הבניין עוברים בהסכמתה של העירייה? היכן נמצאים קווי המים העירוניים כדי לחבר את המגרש לקווי המים וכמובן בריכות הביוב העירוניות. ועוד ועוד נתונים חשובים ביותר שבלעדיהם לא ניתן להגיש לעירייה את הבקשה בשלמותה. אדריכל הפרויקט אחראי על תכנון הפרויקט מצד החללים, צורניות המבנה מבחוץ וחלוקת החדרים מבפנים. ואילו יועץ אינסטלציה הוא בעל המקצוע המוסמך שמספק את כל הנתונים הנושא המים והניקוז בפרויקט.

אחריותו של יועץ אינסטלציה בפרויקט

פרויקט בנייה בכל סדר גודל הוא כמו פאזל. ישנם אנשי המקצוע שלכל אחד יש את הסמכות שלו, האחריות שלו והידע בתחומו .כל אחד מהם מתחייב שהפרויקט יתוכנן על הצד הטוב ביותר, יבוצע בצורה מקצועית ואחראית. גם מבחינת השימוש בחומרים ובכלים המתקדמים ביותר במטרה שבסופו של דבר בעלי הנכס יוכלו ליהנות ממבנה איכותי שישרת אותם שנים רבות.
אחריותו של יועץ אינסטלציה מתחילה בקבלת המידע בשטח. על פי הנתונים העומדים לרשותו הוא חייב לבצע תכנון אופטימלי עבור הלקוח שלו. את הנתונים הראשוניים, כגון בריכות הביוב העירוניות, קווי המים שיכניסו מים למבנה וכן הלאה, היועץ מקבל מאדריכל הפרויקט יחד עם הצרכים והדרישות של הלקוח לתכנון המבנה. לאחר שיועץ מקבל את כל האינפורמציה הוא יכול לתכנן את הפרויקט בהתאם למערכות הקיימות. הצלחה שלו נמדדת לפי התאמה של החלק שלו לתכנון האדריכלי. או לחילופין, להתאים את פיתוח השטח בסיוע אדריכל נוף על מנת שניתן יהיה להתאים את המערכות לרצונו של בעל הנכס.

דרך ארץ הנדסה מלווה אדריכלים, קבלנים, יזמים ובעלי נכסים פרטיים שמעוניינים להתחיל פרויקט בניה. הצוות של החברה מונה יועצי אינסטלציה, אדריכלים, וגם יועצים ומהנדסים רבים אחרים על מנת לספק ללקוחותינו את כל הפתרונות ההנדסיים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram