יועץ הצללות ורוחות

היכן למצוא יועץ הצללות ורוחות?

המשרד לאיכות הסביבה בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות והעיריות מדגישים יותר ויותר את החשיבות של השפעות המבנים החדשים על אורח חייהם של התושבים בסביבה, עוברי האורח ולדיירי המבנים בשכנים. ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה שתספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר עבור הפרויקט שלכם.

שאלות ותשובות

בשנים האחרונות הרשויות יותר ויותר מציבות בפני יזמים, קבלנים ובעלי נכסים דרישות שונות ומגוונות על מנת לשפר את איכות החיים שלנו בסביבה בה אנחנו חיים. הבנייה הירוקה היא חלק בלתי נפרד משיפור חיינו על פני כדור הארץ ולכן אנחנו מחויבים לעמוד בכל הדרישות וחוקים שהרשויות המקומיות מציבים לפנינו. אחד המסמכים שעלינו להכין לפני קבלת היתר בניה הינו נספח הצללות ורוחות המאפשר למשרדים השונים לבחון כי התכנון אינו יזיק בעתיד למפלס הרחוב, אינו ישבש את חייהם של הדיירים השכנים ולמעשה יאפשר איכות חיים לסביבה כולה.יועץ הצללות ורוחות בוחן את הנתונים כבר בשלבים הראשונים של תכנון המבנה על מנת לסקור את כל ההשלכות של התכנון על הסביבה כולל הרחוב, המדרכות, הכבישים, הפארקים הפתוחים וגם עבור מבנים קיימים מסביב לפרויקט. היקף עבודתו של היועץ אינה מסתיימת בהגשת נתונים קיימים אלא מחיבת התייחסות מלאה לתכנון העתידי הכולל את משתני גובה המבנה, רוחב המבנה, התייחסות למפלסים שונים ולצורתו של המבנה.את הנתונים על היועץ לבחון עם מכשור מתאים ומתקדם המאפשר לו לבצע בדיקות מדויקות וכך להציג בפני הרשויות מסמכים מפורטים ומהימנים. רק לאחר שיבחנו את הנתונים בוועדה יינתן אישור להיתר בניה. רצוי לתקשר עם יועץ מקצועי ומנוסה על מנת שאתם תקבלו את כל המידע הרלוונטי והליווי הנדרש מול הרשויות, כך הפרויקט שלכם יתקדם בלא מפריע או דיונים חוזרים שגוזלים זמן יקר.
את המידע שיועץ הצללות ורוחות צריך להגיש לרשויות עליו לאסוף ולעבד בראש ובראשונה להיתר בניה. כך שאם אתם מעוניינים להתקדם עם הפרויקט בצורה חלקה ובטוחה רצוי לפנות ליועץ מקצועי בהקדם האפשרי. כך הוא יוכל גם ללוות את האדריכל במהלך תכנונו ובאמצעות המידע שבידו יוכל לטפל ולייעץ במקרים בהם שינוי קטן יכול להציל את התכנון הכללי. יותר קל לחשוב בזמן אמת על התכנון מאשר לבצע שינויים ותיקונים לקראת קבלת היתר בניה.בנוסף, דיונים בין יועצים רבים לקבלת היתר בניה זה דבר ידוע לאורכו של פרויקט ולכן מומלץ לקבל את שירותיהם של היועצים השונים באותה העת ולא להרכיב את הפאזל בהמשך הדרך. 'כיבוי שריפות' בחייו של פרויקט בניה לא חסר, ורצוי להימנע מטעויות ומתכנון שגוי כבר בצעדיו הראשונים של התכנון.חשוב להיערך כראוי, היות ועבודתו של יועץ הצללות ורוחות לוקח זמן וכולל בדיקות במכשור מתקדם, הורדת הנתונים לידי נספח, תרשימים ואפילו מודל תלת ממדי הנפקת כל אלו לקחת זמן ולכן חשוב להיערך לכך בהתאם ולא להמתין עד לרגע האחרון.מומלץ לפנות לחברת הנדסה מוכרת ומנוסה על מנת לשכור את שירותיו של יועץ הצללות ורוחות, מה גם אתם יכולים למצוא תחת קורת גג אחת יועצים ומהנדסים נוספים אחרים שיכולים לתרום לפרויקט שלכם ידע, מקצועיות ופתרונות ממשרד אחד.
הצעת המחיר של יועץ הצללות ורוחות משתנה בין פרויקט לפרויקט, זאת משום שלכל פרויקט ישנם המשתנים הספציפיים שלו כמו גודל המבנה, גובהו, הסביבה הקיימת לשטח הפרויקט, האזור הגאוגרפי ועוד רבים אחרים. על מנת לקבל ייעוץ מקצועי במחיר טוב עליכם לעשות סקר שוק. כדי שזה יהיה סקר אמין רצוי לבחון לפחות 3 הצעות מחיר שונות.כאשר אתם יוצרים קשר עם יועץ הצללות ורוחות, עליכם לפרט ככל הניתן על הפרויקט שאתם עתידים לבנות. מה היקף הפרויקט, כמה קומות המבנה מתוכנן, היכן הפרויקט ממוקם על השטח (לפי גוש וחלקה ותיחום קווי הבנייה), מה יש בסביבה והאם כולל אזורים פתוחים, מדרכות וכבישים או פסי רכבת ועוד. ככל שתפרטו על הפרויקט כך היועץ יוכל לפרט את הצעת המחיר שלו עבור המקרה הספציפי שלכם.לאחר שהעברתם את הנתונים הידועים לכם על הפרויקט המתוכנן, ישלח לכם היועץ הצעת מחיר שאותה תוכלו להשוות בין יתר היועצים. ככל שההצעה מפורטת יותר כך ניתן לבצע השוואה טובה יותר. לכן אם קיבלתם הצעה שאינה מסכמת את כל המהלכים הנדרשים לפרויקט שלכם, תשאלו ותבקשו שיופיע בהצעת המחיר וזאת על מנת שלא תופתעו מתוספות לא מתוכננות בהמשך הדרך.דרך ארץ הנדסה הינה חברה ותיקה ומקצועית המספקת שירותי ייעוץ הנדסיים כמו גם ייעוץ הצללה ורוחות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
אחד הדגשים החשובים ביותר הוא תזמון, חשוב לפנות ליועץ הצללות ורוחות עוד בשלביו הראשונים של התכנון על מנת לקבל את כל המידע הנדרש לפני הגשת הבקשה לרשויות המקומיות. העיריות והרשויות המקומיות אינם מקלים ראש בנושא ולכן מציבים תנאים מחמירים ביותר על מנת לקבל את היתר הבניה המיוחל כדי להתחיל את עבודות הבנייה המתוכננות.חשיבות איכות הסביבה ואיכות חיי המשתמשים בדרך לצד המבנה המתוכנן והדיירים המתגוררים בסביבת הפרויקט חשובה ביותר ולכן עושה הרושם לפעמים כי הרשויות מקשות אך בסופו של דבר העניין לטובת כולם. לכן, אל תהססו ופנו בהקדם האפשרי לחברת הנדסה מקצועית ואמינה שתלווה אתכם לאורך התהליך, מתחילתו ועד סופו.לפני שאתם חותמים חוזה עם יועץ הצללות ורוחות חשוב לוודא כי יש בידיו את כל המכשירים והאמצעים על מנת לספק לכם את המידע הנדרש. במקרה זה על היועץ להחזיק במכשור מתקדם על מנת לספק את כל הפתרונות והתשובות לנספח הנדרש.מתלבטים? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולשלוח לכם הצעת מחיר מותאמת למידות הפרויקט שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון שירותים של היועצים המובילים ביותר בישראל, מהנדסים, אדריכלים, קונסטרוקטורים ועוד.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

הסדרי תנועה זמניים

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: