נספח חניה

הגשת נספח חניה

כדי לעמוד בדרישות המחמירות של העירייה ולעבור את הוועדה לקבלת היתר בניה חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה שמספקת פתרונות יצירתיים ומחושבים היטב על מנת להתחיל בעבודות הבנייה בהקדם האפשרי. דרך ארץ הנדסה מספקת שירי הנדסה מתקדמים ומעניקה ללקוחותיה פתרונות חניה משתלמים ואיכותיים בהתאם לתקנים המחמירים.

שאלות ותשובות

בין אם אתם רכשתם שטח ואתם רוצים לבנות על גבי השטח בית פרטי ובין אם אתם חברת בנייה שבונה בניינים גדולים כחלק בלתי נפרד מקבלת היתר בניה הוא הגשת נספח חניה. היום עם הביקוש ההולך וגדל למקומות חנייה בשל גידול מספרי הרכבים על הכביש צריך למצוא פתרו לכל אלו על מנת שנוכל להמשיך בחיים נורמאליים. בעבר המצב היה פשוט הרבה יותר, במרבית המקרים לא היו העיריות מבקשות איזה פתרון חנייה וזה היה כבונוס בדירות יוקרה, בנייני יוקרה ולמעשה פריווילגיה לבעלי נכסים יוקרתיים או מבנים בעלי אכלוס רב ממדים.היום, היות ופתרונות החנייה הם חלק בלתי נפרד מבקשת היתר בניה על מתכננים, מהנדסים וחברות בנייה נדרשים להציג את פתרונות החניה עבור הפרויקט המתוכנן עוד לפני אישורו בוועדה. אם בעבר החניה על הרחוב הייתה הפתרון הכמעט בלעדי, היום אין כמעט אפשרויות שכאלו והעיריות דורשות בתוקף תכנון מקסימלי למקומות החניה בפרויקט.תכנון חניות במבנה לא תמיד מאפשרת את הפתרונות הקונבנציונליים ועל יועץ תנועה למצוא פתרונות יצירתיים תוך כדי עמידה בציפיות הלקוח בעלויות הנגזרות מכך. יועץ מקצועי ייקח בחשבון את האפשרויות שעומדות לפניו, יחשב את תנאי השטח, וינסה ככל הניתן להציע פתרונות משתלמים ללקוחותיו על מנת שלא יצאו בעלויות כבדות במיוחד.
נספח חניה נדרש בפרויקטים שונים ברחבי הארץ אך לא נדרש בהכרח לכל שיפוץ שאתם עושים. למשל אם אתם מרחיבים את ביתכם, מוסיפים עוד חדר או למשל מגדילים את הסלון, העירייה לא תדרוש מכם תוספת של חניה או לחילופין למצוא בשטח החצר מקום חנייה לרכבכם. אך במקרה ובו יש לכם אישור לבנית יחידת מגורים נוספת בחצר שלכם, אזי העירייה תדרוש מכם להציע גם מקום לרכב שישרת את האנשים שיגורו ביחידה הזו.במקרה של בתים פרטיים העירייה תיבחן כל מקרה לגופו ותחליט באם ישנה דרישה לחנייה או לא ובמידה וכן, כמה חניות על בעלי הנכס להציב בשטח. במקרים של תמ"א 38 למשל כאשר הקבלן מקבל את הזכות לשפץ בניין, לחזק את יסודותיו ועל כך הוא גם רשאי לבנות מספר יחידות דיור נוספות יהי עליו בהכרח למצוא פתרונות חנייה ראויים ונגישים לדיירים הוותיקים וגם לאלו שיצטרפו לבניין בתום הפרויקט. במצבים כאלו לא פעם נדרש היועץ למצוא פתרונות יצירתיים כמו חנייה בקומות או שינוי מתווה התנועה בשטח הקיים על מנת למצוא מקום גדול מספיק לתוספת החניות הנדרשות בבניין.כדי להגיע לידי פתרון אופטימלי ולא להתחייב לחניות מורכבות מאוד שהמערכות שלהן יקרות מאוד רצוי לפנות יועץ תנועה עוד בשלבי התכנון הראשונים להגשת היתר בנייה וזאת על מנת שהתכנון יהיה משולב יחד עם תכנונו של האדריכל וכך תוכלו לחסוך בעלויות גבוהות למדי.
תכנון חניות הוא אינו נושא פשוט שאפשר להקל בו ראש. על היועץ להיות מנוסה ומקצועי על מנת שאתם תקבלו את הפתרונות הטובים ביותר לפרויקט שלכם. רצוי לפנות לחברת הנדסה איכותית ואמינה שמעניקה ללקוחותיה שירותי הנדסה נרחבים כך תוכלו לקבל שירותים רבים תחת קורת גג אחת.אם התחלתם את תהליך בקשת היתר הבנייה מהעירייה ואינכם מלווים ביועץ תנועה מקצועי, מומלץ לפנות לאחד בהקדם האפשרי על מנת שהתכנון יבוצע על הצד הטוב ביותר. בקשו הצעות מחיר מיועצים שונים על מנת שתוכלו לעשות השוואת מחירים ביניהם. יועצי התנועה מחשבים את הצעותיהם בהתאם לגודל הפרויקט, מספר החניות שיש לתכנן, דרכי הגישה למתחם החניה, מורכבות המערכות חניה אם משתמשים בחניות לגובה ועוד פרמטרים שונים נוספים.בדרך ארץ הנדסה תוכלו למצוא מהנדסים ויועצים מקצועיים מהשורה הראשונה שילוו את הפרויקט שלכם לכל הדרך תחת קורת גג אחת. מחפשים יועץ תנועה מוסמך ואמין? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
ישנם לא מעט מסמכים שרצוי שיהיה לכם לפני שאתם פונים ליועצים שונים לפרויקט שלכם. ראשית השיגו את תיק המידע מהעירייה, זה המסמך החשוב ביותר על מנת להבין מה הם הדרישות של הרשות, מה הם הנתונים שאיתם אתם יכולים לבנות, מהם הזכויות שלכם לבנייה על השטח וכמובן מה הם החובות שלכם כדי לעמוד על פי דין בבניית הפרויקט שלכם. בתיק המידע מנוקז כל המידע שאתם צריכים לקראת הפרויקט שלכם. אם כבר יש לכם את כל המידע הזה, מעולה! אפשר לצאת לדרך.כאשר אתם בוחנים מי הם היועצים והמהנדסים שילוו אתכם לאורך הפרויקט חשוב למצוא בו בזמן גם יועץ תנועה שילווה אתכם בתכנון החניות והפיתוח מסביב לבניין. שני אלו שזורים זה בזה ולכן תכנון פיתוח השטח ותכנון החניות משולבים בהרבה מקרים.צרו קשר עוד היום עם דרך ארץ הנדסה ואנחנו נשמח לספק לכם את כל השירותים שאתם צריכים כדי לקדם את הפרויקט שלבם בתכנון חניות ודרכי הגישה אליו. אם אתם רק מתחילים את הפרויקט וצריכים יועצים נוספים שילוו את הפרויקט שלכם, אצלנו תמצאו את המהנדסים המנוסים והמקצועיים ביותר שיתכננו עבורכם וילוו אתכם לאורך כל הדרך תחת קורת גג אחת. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: